Een geweldig product met oneindig veel mogelijkheden. Ook mijn kindjes zijn er weg van!
Je winkelwagen is momenteel leeg
☆ Met granaatkristal
☆ Met etherische olie van ylangylang, mirre en wierook
☆ In een basis van zuivere sheaboter en wonderolie, zacht smeerbaar
☆ Energetische ondersteuning bij meditatie, stilte, naar binnen keren
Eindelijk, de geboorte van deze editie waar ik zo veel liefde heb ingestopt!
Ik creërde deze voor de laatste maanden van het jaar; Een sacrale, rustige energie.
Naar binnen keren, de periode voor Kerstmis. Maar ook de maanden daarna, die maanden voor het weer lente wordt en die vragen om sereniteit, zaadjes onder de grond voeden en warm houden.
Deze boter creëerde ik met alle liefde voor jou. Zacht smeerbaar, perfect voor de wintermaanden.
Met deze magische ingrediënten, om jou te omhullen:
☆ In de boter zit een granaatkristal
Deze staat voor kracht, energie, moed, durf.
Werkt sterk aardend.
Bezit de energie van voorspoed.
Ondersteunt helderziendheid. Heeft een bijzondere connectie met mirre.
Inspireert om je levenspad in eigen handen te nemen.
Sterke kristal tijdens crisismomenten.
☆ Sheaboter, puur en ongeraffineerd. Afkomstig van Burkina Faso, fairtrade geproduceerd door de
sheamama's. Sheaboter is een ongelooflijk verzorgend en beschermend product.
☆ Wonderolie (ricinusolie) van biologische kwaliteit: werkt verzachtend en voedend, houdt vocht in de
huid vast en dringt door tot diepere huidlagen. Verzachtend bij jeuk vb eczeem.
De ricinusplant wordt ook wel de Palm van Christus genoemd, omdat de bladeren op een hand lijken.
☆ Etherische olie van ylangylang:
Verdiept en kalmeert de ademhaling
Brengt rust voor het slapengaan
Heeft een zacht antidepressief effect
Kalmeert het hart
Werkt als afrodisiacum
Draagt een energie van vrede, meditatie en genezing in zich
☆ Etherische olie van mirre
Werkt kalmerend
Versterkt het wortelchakra
Biedt hulp bij kloven van de huid
Werkt verwarmend
Vochtinbrenger voor de huid
Ondersteunende olie voor mensen die emotioneel of spiritueel zijn vastgelopen
Ondersteunt spirituele groei en is een ideale meditatiehulp
De olie voor de 'wounded healer'
☆ Etherische olie van wierook
Werkt wondhelend en verzacht littekens
Kalmeert de onrustige huid
Vertraagt en verdiept de ademhaling
Kalmeert bij onrust
Zeer spirituele olie die ons verbindt met het goddelijke deel in onszelf
Helpt banden met het verleden te doorbreken
Gebruik:
☆ Als serum voor het gezicht, 's ochtends en 's avonds dun laagje
Werkt vochtinbrengend, houdt het vocht vast in de huid, heeft een verstevigend effect op rimpels
☆ Kloven in handen en voeten verzorgen
☆ Ondersteunen van oppervlakkige wondjes
☆ Bij PMS of menstruatieklachten: wrijf je buik in met deze boter, leg er een handdoek over en dan een warmtekussen erop.
☆ Als energetische ondersteuning doorheen de dag: wrijf een beetje tussen je polsen en in je hals of op
je hartzone.
☆ Bij hyperventilatie: wrijf een beetje in je handen, maak een kommetje van je handen en adem rustig
in en uit in je handen tot je ademhaling rustiger wordt.
☆ Ter ondersteuning van meditatie: even in je handen opwrijven, inhaleren, even je handen op je ogen leggen, rustig in en uitademen en dan je sessie starten
☆ Als haarmasker: een dun laagje in je handen opwrijven en inmasseren in de punten en/of op de haarwortels. Liefst een nacht laten inwerken. 's Ochtends eerst shampoo op je haren, dan pas water en inmasseren, best twee keer wassen.
Ingrediënten:
100% butyrospermum parkii butter
wonderolie, etherische olie van ylangylang, mirre en wierook
Allergenen:
Cananga odorata flower oil, pinene, linalool, geranylacetate, limonene, beta-caryophylene, benzylbenzoate, benzylsalicylate, geraniol, farnesol, eugenol en alfa terpinene.
Waarschuwing:
Niet geschikt tijdens de zwangerschap, niet geschikt voor baby's onder 1 jaar.
Wel geschikt tijdens de borstvoeding van het moment dat deze goed op gang is (3 maanden). Niet op de borst zelf smeren als de baby hier van drinkt. Je kan wél voor tepelkloven de sheaboter met bergkristal gebruiken, 100% veilig.
Een geweldig product met oneindig veel mogelijkheden. Ook mijn kindjes zijn er weg van!
Ik ben normaal geen echte fan van de typische Shea boter geur, maar deze ruikt heerlijk. Straalt warmte uit als een gezellig dekentje. Smeert heerlijk vlot uit en a little goes a very long way. Mijn stadshuidje wordt er tijdens deze wisselende herfst zeer blij van. Zeer mooi product
De sheaboter heeft een aangename textuur, wat korrelig maar na het warm worden in de handen heerlijk zacht. Het voelt als een zachte streling op de huid, mooi om mezelf dat moment van zelfliefde te geven. De geur is heel aardend en maakt me rustig. Fijn om te gebruiken voor het slapengaan.
een echt verwenmomentje met deze zalig geurende sheaboter
Mijn tweede potje "rode" sheaboter. Aardend, verzachtend, verwarmend en voedend ... letterlijk en figuurlijk! Ik hou van de geur. Na bad/douche om je lichaam en gezicht te verwennen maar ook tussendoor om je voetjes mee in te smeren (weg harde plekjes), je buikzone te koesteren. Zalig voor het slapen gaan maar ook op momenten dat je gronding of extra steun nodig hebt. De energie van deze shea is magisch, erg down to earth maar ook heerlijk sensueel. Een essential én puur verwennerij voor mij :) Smeert fijn uit, smelt als het warme in je handen. Een favoriet in de herfst en winter.
Aardend, rustgevend. Ik gebruik het als bodyolie, gezichtscrème, op stijve spieren, bij buikmassage, bij onrust en/of slaapmoeillijkheden... Heerlijk product dat ik niet meer kan missen. Voor mezelf, de kinderen en in de praktijk.
De inhoud van dit potje is voor heel vel 'problemen' de oplossing: droge handen en voeten (eelt groeit minder snel aan), rode en geïrriteerde huid, kleine wondjes, jeukplekjes, als aftersun,...
Na lang zoeken naar de geschikte huidcrème denk ik deze eindelijk gevonden te hebben. De sheaboter voelt heel zacht aan. Mijn huid is minder gedehydradeert wanneer ik wakker word, het slapen verloopt beter en mijn huid straalt ook gewoon meer gedurende de dag. Ik heb een andere glow. Mijn allerduurste crèmes heb ik ondertussen overboord gegooid. Jouw sheaboter is prijs kwaliteit stukken beter dan de duurdere merken die je in de apotheek koopt! Doe zo verder, ik blijf jouw gamma zeker volgen!
Gebruik deze het liefste op mijn gezicht en hals in de ochtend. Heerlijk en zuinig in gebruik. Smeert lekker uit en doe get graag met aandacht. Net zoals aandacht is besteed aan het maken van dit product. De geur is zo goed en aardend, daarom graag op het gelaat en dus dicht bij de neus haha. Een vaste toegevoegde waarde is het.
Heerlijke geur en structuur, helemaal mijn ding! Dank je wel.
Ik kan enorm genieten van de geur. Mijn lichaam linkt die al, op zo´n korte tijd, met rust. Elke ochtend en avond wrijf ik er mijn gezicht mee in. Heerlijk. Ook mijn dochtertje vindt de geur heel fijn.
Heerlijke geur, heerlijke structuur. Ik gebruik de shea dagelijks, in de ochtend, in de avond en na een rondje in de buitenlucht. Heerlijk ❤️
Ik ben dol op de geur en de textuur. 's avonds voor het slapen doe ik ze aan mijn handen en gezicht. Het roept een gevoel van veiligheid en bescherming op, waardoor ik goed kan slapen. Zeker en vast een aanrader
Wat een zachte, heerlijk geurende sheaboter! Ik gebruik deze elke dag voor verschillende doeleinden. ‘s Avonds aanbrengen voelt voor mij als een warm dekentje
Wat een geur, heerlijk! En de textuur is heel aangenaam, gemakkelijk uit te wrijven. Echt een aanrader! Ik ben allergisch voor bijna alle crèmes maar deze gaat perfect!
Een hele zachte, aangename boter. Heerlijke geur en smeert goed uit. Een echte verwennerij voor je gezicht, handen en voeten. Topcreatie!
Een zachte intense voeding voor uw huid en uw binnenste zelf. Het voelt hemels goed aan. Echt een aanrader!
Fantastisch product! De geur is een heerlijk gevoel van thuiskomen. Zacht, warm,.. pure ontspanning. De boter smeert goed uit. Ik gebruik deze iedere dag.
Vanaf het eerste moment liefde op het eerste gezicht. Ik gebruik hem als lippenbalsem. 'S avonds doe ik hem op mijn gezicht. Ik merk dat ik dieper slaap & overdag dichter bij mezelf blijf. Toeval of niet? De geur is ook zalig. Echt goud waard dit product! Bedankt voor jouw waardevolle creatie, Nina! Liefs, Jessica
De laatste tijd raakte ik moeilijk in slaap. Gebruikte al een paar keer de sheaboter op mijn voorhoofd en mijn slapen voor ik ga slapen. Ik merk dat ik sneller in slaap val, blijf minder in mijn hoofd hangen en word er rustiger van. We gebruiken de sheaboter ook als lippenbalsem, zowel ikzelf als de kinderen, en deze werkt ook 100x beter dan alle lippenbalsems die we hier liggen hebben. Trekt goed in. Ik hou ook heel erg van de geur. Ben alvast fan van het product! Bedankt Nina om dit product te creëren! ❤
Dankjewel net wat ik nodig had
Heerlijk!
Een zalig gevoel op mijn huid!
Super om te gebruiken dagelijks
Dit potje is letterlijk en figuurlijk GOUD (waard)! Is de buitenkant al mooi, dan sla je helemaal achterover bij het opendoen: een heerlijk aroma streelt je neus en bezorgt je een gevoel van thuiskomen, een zacht fleecedekentje en warm wintercoconnetje in één. De textuur is smeuïg en smeert ongelooflijk gemakkelijk. Mijn voeten, tenen, gezicht, handen: alles voelt zalig zacht en verrassend verzorgd. Koop het nu! Voor jezelf en al die geweldige vrouwen ( en ja ook mannen) rondom jou... een gouden potje vol liefde, zorg en warmte. Fijn om te geven, nog fijner om te krijgen! Dank je wel Nina om dit heerlijke product de wereld in te sturen!
Roomzachte boter met een heerlijke geur. Zalig om je lijfje mee te pamperen. Om je droge huid te verzorgen is er geen fijner product. Magie in een potje.
Het meest fantastische product dat je meteen laat aarden. De geur is ongelooflijk magisch. Onze 2 jongens zijn hier echt verzot op elke avond voor het slapen gaan voetjes in masseren voor een heerlijke nachtrust. Hele grote aanrader.
Items van productcarrousel